צרו קשר
ּ

שידות

שידות בהתאמה אישית מבית סיריוס דיזיין

שידה – היא פריט ריהוט עם מגירות לשמירת חפצים, אשר הומצאה והגיעה אליהו מצרפת. השידות הראשונות הוצאו לאור בפעם הראשונה לפני מספר מאות של שנים, אך עד עצם היום הזה אינן איבדו מחשיבותן. בימינו השימוש בשידה נעשה בכל בית קיים, ובמיקומים שונים כמו: בחדר שינה, בסלון, בחדר הילדים, במשרד ועוד.

קיים מגוון רחב מאוד של שידות בחנויות, אך רבים מאיתנו מעדיפים ליצר את השידה לפי התאמה אישית כך שתתאים בדיוק לצרכינו ולעיצוב החדר. ריהוט מוכן לא תמיד מתאימה לצרכינו האישיים או לטעמינו. ביצור לפי התאמה אישית יש מגוון רחב מאוד של היתרונות, והינה חלק קטן מהם:

  • היכולת לבחור את כל מידות השידה לפי המידות הרצויות כך שהיא תתאים בדיוק לעיצוב הבית. זה במיוחד חשוב אם מידות החלל לא גדולות וכל ס"מ משחק תפקיד חשוב.
  • היכולת לבחור את תצורת השידה בצורה מלאה. הלקוח מחליט בעצמו על מספר, סוג וגודל המגירות וצורת החלוקה של המחלקות השונות בתוך השידה.
  • הלקוח יכול להחליט בדיוק על כל פרט ופרט ביצור השידה ובכך המזמין הוא בעצם זה שמרכיב ומחליט על המחיר הסופי של השידה.
  • היכולת לבחור את החומרים מהם תהיה עשויה השידה ואת צבעם. ניתן לצבוע את השידה בכל צבע אפשרי ולהתאים אותו בדיוק לעיצוב וסגנון של החדר הקיים כבר.

תעשירו את עיצוב חדריכם וביתכם בשידה מהמגוון הרחב שאנו יכולים להציע, באיכות לא מתפשרת ועם מרכיבים אירופיים איכותיים. אנו מתחייבים על יצור השידה בסטנדרט הגבוהה ביותר במחיר שיוכל להתאים לכל כיס.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ