צרו קשר
ּ

עיצוב מטבחים כפריים

עיצוב מטבחים כפריים ישלב כראוי בין הטבע לעיר: החל משימוש בחומרי גלם טבעיים ועד בחירת הריהוט והאבזור המתאים – כדי להרגיש בבית, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. בזכות המומחים שאנו מעסיקים, תוכלו ליצור עולם ייחודי, רומנטי וכפרי תוך שימוש בכל האלמנטים המתקדמים עבור המטבח שלכם. למה אתם מחכים? צרו אתנו קשר עוד היום!

עיצוב מטבחים כפריים

עיצוב מטבחים כפריים: דגשים שונים

גרים באותה הדירה מספר שנים ומעוניינים לעצב את החדרים שלה? כדי ליהנות מהמרחב האישי שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברה המתמחה בבנייה ובייבוא אישי של ריהוט. כך, תוכלו להתאים את הארונות, השידות והשולחנות לחלל הנוכחי וליצור מראה אסתטי. נהנים מהטבע למרות שאתם גרים במרכז העיר? אוהבים מוטיבים של עץ מלא ורוצים להכניס זאת לתוך דירתכם? כדי להתחיל במלאכת עיצוב המטבח שלכם, מומלץ לבחור בסגנון כפרי, חמים ונעים.

למעשה, המטבח הכפרי הינו טרנד שלעולם לא יצא מהאופנה, שכן הוא מציע עולם ומלואו בכל הקשור לשימוש בצבעים, חומרי גלם ועוד. כלומר, ובין אם מדובר בדלפק, ארונות, רצפות או שמא מדובר בפינות אוכל – עיצוב פריטים אלו לפי סגנון כפרי ייצור אווירה נעימה, נוחה ומשפחתית. מה הדגשים החשובים אחריהם יש לעקוב בעת עיצוב המטבח הכפרי? נעבור על חלקם כעת:

  • אכן, המטבחים הכפריים יוצרים אוויר הנינוחה – עבור בני המשפחה והאורחים כאחד. עם זאת, אסור לוותר על כניסתו של אור טבעי לחדר.
  • לצד השימוש בעץ מלא בעת עיצוב המטבח הכפרי, מומלץ לשלב חומרי גלם נוספים. בין אם מדובר במתכות או חומרים אחרים, תוכלו לשמור על הסגנון העיצובי ואף להדגיש אותו בזכות חומרים אלו.
  • בחירת הצבע במטבח כפרי היא משמעותית למדי. אכן, המחשבה הראשונה שעולה לראש היא גוונים שונים של עץ. עם זאת, ניתן לשלב גוונים נוספים כדוגמת סגול, פסטל ועוד.

 

לחיות בעיר – להרגיש בכפר

עיצוב המטבח בסגנון כפרי ישמור על הפשטות ויוסיף קסם רב לחדר זה. כדי לרענן את המטבח במקצועיות, מומלץ לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. אנו מתמחים בבניית מטבחים במגוון סגנונות, כולל העיצוב הכפרי. מוזמנים לפנות אלינו, להתרשם מאולם התצוגה ולקבוע פגישה ראשונית.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ