צרו קשר
ּ

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני נשמע לכם כמו שילוב יוצא דופן? בצדק! עם זאת, אין ספק שמדובר בסגנון עיצובי מומלץ עבור הבית שלכם: החל משימוש באלמנטים עתיקים, עץ מלא ועד שימוש בקו עכשווי ונקי – כדי לתכנן ולעצב מטבח מעוצב, אסתטי ומזמין ממנו לא תרצו לצאת לעולם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סיריוס דיזיין.

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני: שילוב בין טבע ועיר

כאשר אנו חושבים על סגנון העיצוב הכפרי, מיד עולים לנו לראש חפצים שונים עשויים עץ, לצד שימוש בגוונים רכים, נעימים וחמים. במקביל לכך, כאשר אנו חושבים על הקו המודרני, נדמיין סגנון אורבני, מעודכן ועכשווי. לכן, הביטוי: 'מטבח כפרי מודרני' ישמע עבורנו כמו דבר והיפוכו. בפועל, מדובר באלמנטים משלימים ונאים. כלומר, השילוב בין המראה החמים והפשוט לבין המראה החדשני והטכנולוגי מובילים לכדי הרמוניה עיצובית ופונקציונלית כאחד – במיוחד כאשר מדובר במטבח.

מטבח כפרי מודרני הוא, ללא כל ספק, טרנד עיצובי מומלץ המחזיק ביתרונות רבים. אילו מאפיינים מזוהים עם מטבח זה? בראש ובראשונה, ניתן לזהות מודעות ופתיחות רבה לסביבה. כלומר, בין אם מדובר בחלונות הפונים אל החוץ ובין אם מדובר בכניסתו של אור טבעי ונעים לאורך מרבית שעות היום, אין ספר שסגנון עיצוב זה ישדרג את איכות חיינו.

בנוסף, אחד המאפיינים המרכזיים במטבח כפרי מודרני הינו שימוש רב בעץ. היבט זה, לצד היבטים נוספים כמו שימוש בצבעים חמים, הופך את סוג מטבח זה לייחודי ומומלץ. מזמינים חברים וקרובי משפחה לארוחות? אין ספק שעיצוב זה יעודד אותם לבלות זמן רב אצלכם.

 

עיצוב מטבח כפרי מודרני

אחד החדרים החשובים בכל בית הוא המטבח – ואין זו הפתעה. בשל כך, וכדי ליצור סביבה נעימה ומזמינה עבור המשפחה והחברים, מומלץ ליצור קשר עם חברת סיריוס דיזיין. אנו נתכנן עבורכם מטבח כפרי מודרני שיוביל למחמאות בלתי פוסקות מהאורחים שלכם, והכי חשוב – יגרום לכם הנאה רבה בעת הבישול.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ