צרו קשר
ּ

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית הוא הרבה מעבר לטרנד: הוא יעניק לחדר החשוב ביותר בביתכם את היוקרה לו הוא ראוי. משפצים ומעצבים את חדרי הבית שלכם? רכשתם בית פרטי ואתם מעוניינים להתחיל במלאכת עיצוב הפנים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. חברה זו מתמחה בבניית כל סוגי הריהוט לדירה ולבית – החל ממטבחים, ארונות, שולחנות ועוד. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

יתרונותיו של מטבח זכוכית

עיצוב הבית דורש מחשבה ותכנון רבים. מדוע? החל מבחירת פריטי הריהוט הפונקציונליים ועד התאמתם לסגנון העיצובי הכללי של הבית, מדובר בתהליך בסיומו ניצור את כרטיס הביקור שלנו בעת אירוח משפחה וחברים. מעוניינים לשדרג את ביתכם? החדרים של דירתכם זקוקים לריענון? מומלץ להתחיל עם אחד החדרים החושבים ביותר: המטבח.

חשיבותו של המטבח היא, ללא ספק, עצומה: שם אנו מכינים את ארוחות הבוקר למשפחתנו, כמו גם נהנים מכוס קפה עם החברים הקרובים. לשם כך, ומשום שהמטבח משמש הרבה מעבר לחדר בישולים אלא הלב הפועל של כל משפחה – יש לתכנן אותו בקפידה. כיצד? ראשית, מומלץ לחשוב על חומרי הגלם מהם יורכבו הרהיטים והמוצרים השונים בתוך החדר: החל מהארונות, השולחן ועוד – כדי ליצור קו מודרני, נקי ונעים במטבח, מומלץ להיעזר בזכוכית.

מטבח זכוכית נושא יתרונות רבים:

  • פתרון עיצובי זה מיועד לחדשנים, המקוריים וההרפתקניים מבינכם. מחפשים תוספת מודרנית למטבח שלכם? נהנים מתחושת השקיפות שזכוכית מעניקה? התקנת מטבח מזכוכית יענה על דרישות אלו רבות אחרות.
  • מעוניינים בעיצוב עם אמירה אישית? אחד היתרונות המשמעותיים של מטבח זכוכית הוא האפשרות להדפיס או לחרוט על הזכוכית. כך, תוכלו להתאים את המטבח לטעמכם האישי.
  • זכוכית הינה חומר גלם זול יחסית וקל לניקוי. במילים אחרות, התחזוקה של מטבח זכוכית איננה דורשת השקעה רבה.

 

לבנות מטבח במידות הנכונות

מעוניינים לעצב את המטבח? שימוש בזכוכית בתור חומר גלם עיקרי ישדרג את מראה החדר ויזכה למחמאות רבות מכל אורח. כדי לרענן חדר חשוב ומרכזי זה, מומלץ לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. בין אם אתם מעוניינים בסגנון מודרני, תעשייתי או קלאסי – אנו נתאים את מטבח החלומות בדיוק למידות שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ