צרו קשר
ּ

מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים מבית סיריוס דיזיין

מטבח – מקום, שצריך לתת השראה להכנת אוכל טעים, לגבש את המשפחה במהלך הארוחות ופשוט לתת מראה טוב לעין.

בפיתוח עיצוב של מטבח חדש, ברוב המקרים אנו נרתעים ומתעלמים מהייחודיות של המרחב, הפרטים של הקירות, הנישות והדלתות. המטבח שאנו נכין עבורכם יתחשב בשלל הדברים הללו ויהיה מותאם למרחב הקיים. בהתחשב בעובדה שאנו עובדים עם מגוון רחב של מוצרים וחומרים, המעצב שלנו יעצב את במטבח המושלם שיתאים לכם בצורה המושלמת ויתחשב בכל הרצונות שלכם.

לבחור מטבח ראוי זה משימה לא פשוטה כלל, הרי זה מרחב עבודה שנמצא בשימוש רב ולכן חשוב שהחומרים ממנו הוא עשוי יהיו איכותיים ועמידים, שיהיה נוח לשימוש ושבסופו של דבר יהיה נעים לעין.

בתכנון העיצוב נלקח בחשבון כל פרט קטן, אנו משתדלים לגלם את כל הבקשות והרצונות של הלקוח. אנו שמים דגש רב על הרכיבים ועל הנוחות, על מנת לעשות את ההגעה למטבח כמה שיותר נוחה, נעימה ורצויה.

כאן בעמוד אתם יכולים להביט ולהתרשם מעבודות מוכנות שלנו. אתם יכולים להסתכל על מגוון מטבחים, אשר נעשו בהתאמה אישית, להבחין בדגמים ובעיצובים השונים, לבחור פרטים מסוימים שאהבתם ושהייתם רוצים לראות במטבח שלכם. תשימו לב, למיקומים השונים של הכיור, המקרר, התנור, הכיריים ופינת הישיבה בכל מטבח.

בביצוע ההזמנה, אנו ניקח בחשבון את כל הפרמטרים והבקשות של הלקוח על מנת ליצור את המטבח האידיאלי בהזמנה אישית. ניתן לבחור פרטים מסוימים ממספר רב של מטבחים ובסוף לשלב את כולם למטבח אחד שיהיה איחודי רק לכם.

אנו לא מפחדים מאתגרים, עובדים תמיד עם ראש פתוח ומקשיב, אשר לוקח בחשבון את כל הבקשות של הלקוח.

בשבילנו בסופו של דבר הכי חשוב שהלקוח יהיה מרוצה ויהנה לתווך רחוק מהעבודה שביצענו.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ