צרו קשר
ּ

מטבחים כפריים פרובנס

כאשר אנו מדברים על מטבחים כפריים פרובנס, הכוונה היא לעיצוב מבוסס עץ – על סוגיו השונים. מעוניינים לרענן את המטבח הביתי שלכם? כדי לשדרג אותו ולהכניס אליו אווירה משפחתית, נעימה ופונקציונלית, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. אנו מתמחים בעיצוב ובבניית מטבחים בסגנונות שונים. מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבוע פגישה ראשונית.

מטבחים כפריים פרובנס

מטבחים כפריים פרובנס: חדשנות לצד משפחתיות

המטבח הכפרי הינו טרנד המלווה אותנו לאורך שנים רבות: החל מצבעים חמים ועד שימוש במגוון סוגי עץ כחומרי גלם, אין ספק שסגנון מטבח זה יוצר אווירה נינוחה ונעימה. עם זאת, בעקבות החידושים הרבים בתחום העיצוב, רבים פונים אל המטבח הכפרי בסגנון פרובנס – ולא מדובר בהפתעה.

בשונה ממטבחים אחרים כדוגמת המטבח המודרני, הקלאסי ואחרים, המטבחים הכפריים סטייל פרובנס מושפעים מהעיצוב הצרפתי. בשל כך, מטבח זה יוצר קו נעים, טבעי ועדין; סגנון עיצובי המיועד לאלו מאתנו המעוניינים ליצור מרחב אישי משפחתי בו נבלה שעות בבישול ובאפייה. במקביל לכך, סוג מטבח זה גם מציע את הפונקציונליות ואת הנוחות המזכירים מעט את העיצוב המודרני.

אכן, המטבח הכפרי בסגנון פרובנס משלב ברובו אלמנטים המורכבים מעץ מלא, כאשר הצבעים השולטים הינם חמים. עם זאת, האלמנטים הכפריים שבמטבח זה מעוצבים בקו ישר. בנוסף לכך, העיצוב הכפרי סטייל פרובנס מעניק פתרונות מתקדמים וטכנולוגיים כדוגמת אחסון מוסתר לתנורים קטנים ומוצרים אחרים.

 

בניית ריהוט ועיצובו – בהתאם לדרישות הלקוח

מטבחים כפריים בסגנון פרובנס משלבים בין אווירה משפחתית וחמימה לבין אלמנטים חדשניים ומודרניים. אם שילוב זה קוסם לכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת סיריוס דיזיין. השירותים שאנו מציעים כוללים, בין היתר, ייבוא של ריהוט איכותי מאירופה, ליווי מקצועי של מעצב פנים, כמו גם נגריה הכוללת מכונות איטלקיות חדישות. בנוסף, חשוב לציין כי אנו עובדים עם מגוון רחב של סוגי עץ. מוזמנים לבקר באולם התצוגה שלנו ולהתרשם מהמוצרים האיכותיים שלנו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ