צרו קשר
ּ

מטבחים כפריים מעוצבים

מטבחים כפריים מעוצבים משלבים היטב בין פשטות ומשפחתיות לבין פונקציונליות וקווים נקיים. וזאת, תוך גימור ברמה גבוהה ובהתאמה מושלמת לצרכיו של הלקוח. מתחילים במלאכת עיצוב ושדרוג הבית? מעוניינים לרענן את המטבח וליצור בו אווירה נעימה וייחודית? אנו, בחברת סיריוס דיזיין, נשמח לעמוד לרשותכם: החל מתכנון המטבח, התאמתו למידות החדר כמו גם בנייתו בנגריה המתקדמת שלנו – מוזמנים לקבוע אתנו פגישה ולהתרשם מהשירותים והמוצרים האיכותיים שלנו.

 

מטבחים כפריים מעוצבים ופונקציונליים

גם אם אתם גרים במרחב עירוני, יש באפשרותכם להכניס אלמנטים כפריים לביתכם. למה הכוונה? החל משימוש בעץ מלא ועד בחירה בצבעים חמים, בחירה במטבחים כפריים תעניק למרחב האישי שלכם תחושה ביתית ומשפחתית – ללא כל צל של ספק. כידוע, המטבח משמש אותנו הרבה מעבר לבישול ואפייה. למעשה, מדובר במרכז הכובד של כל משפחה, שכן שם נארח קרובים ונגיש להם כיבוד קל או ארוחות מלכים. לשם כך, ובכדי שהזמן שאנו מעבירים במטבח יהיה נעים, מומלץ לתכנן ולעצב אותו בקפידה.

בעת תכנון המטבח, עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים מרכזיים; היבטים שיאפשרו לכם להתנהל במטבח כראוי. במילים אחרות, יהיה עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות: מהי כמות האנשים הגרים בבית? האם אתם נוהגים לארח במטבח לעיתים קרובות? ולאילו מטרות נוספות מיועד המטבח? בהתאם לשאלות אלו, ניתן יהיה להבין את צרכי האחסון שלכם, מהו אזור הישיבה והאכילה לצד נקודות חשובות אחרות.

לצד היבטים פונקציונליים אלו, יהיה עליכם לבחור את הקו העיצובי של חדר זה. מטבח כפרי בסגנון פרובנס, למשל, הוא בחירה מעולה לביתכם. במילים אחרות, בזכות מטבח זה תוכלו ליצור אווירה ייחודית, חמימה ויצירתית – תוך שמירה על נוחות ונגישות לכל אביזר בחדר.

 

לעצב בהצלחה את המטבח

בעת שדרוג ועיצוב פנים הבית, מומלץ להתאים אותו לצרכים שלכם וכמובן – ליצור קו עיצובי ייחודי ובעל אמירה. מתלבטים כיצד להטביע את חותמכם במטבח? שיתוף פעולה עם חברת סיריוס דיזיין יוביל אתכם לפתרון המושלם; פתרון אשר משלב בהצלחה פונקציונליות ואסתטיקה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ