צרו קשר
ּ

ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה בהזמנה אישית מבית סיריוס דיזיין

אלגנטיות וקוים ישרים, מה שמאפיין את עיצוב ארונות האמבטיה מבית סיריוס דיזיין, אך לכל בן אדם יש את הטעם והעדיפויות שלו. על מנת ליצור סביבכם סביבה וחלל מושלם, האופציה הטובה ביותר בשבילכם תהיה הזמנת ריהוט בהזמנה אישית. היא תשתלב בצורה אידיאלית כחלק מהעיצוב ותבצע את כל הפונקציות הרצויות והנדרשות, ותגרום להרגשה של נוחות ויופי בהגעתכם לחדר המקלחת. המעצב שלנו ייצר ביחד איתכם את ארון האמבטיה המושלם עבורכם אשר ישמש אתכם לשנים רבות, יכלול בתוכו את כל הדברים הרלוונטיים לצרכים שלכם ויהוו יצירת אומנות בפני עצמו.

אם קיים ברשותכם בית או דירה גדולה, וחדר המקלחת מרווח ומאפשר לכם את האפשרות לעשות כל מה שרק תרצו – זה מצוין. אך רבים מאיתנו לא יכולים להתגאות בחדר אמבטיה מרווח ולכן חשוב להתאים ולבחור באמבטיה קומפקטית, יפה ואשר תכלול את כל המרכיבים החיוניים והפונקציונאליים, מה שמעצב הפנים שלנו יוכל לעשות.

אחד ההיתרונות החשובים והמרכזיים ביותר בנו הוא שאנו לא מגבילים את לקוחותינו ולוקחים על עצמנו אף את הפרויקטים הכי מסובכים וזאת הודות לצוות המוכשר והמכונות המקצועיות שברשותנו אשר מאפשרות לנו זאת. אנו עובדים עם מרכיבים איכותיים וטכנולוגיות מיוחדות אשר יבטיחו לארון האמבטיה שלכם עמידות מפני לחות ומים ואורך חיים מאוד ארוך.

כאן למטה תוכלו להתרשם מהעבודות המוכנות שלנו ולמצוא כבר רעיון לארון האמבטיה החדש שלכם.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ