צרו קשר
ּ

ארונות אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה מעץ יעניקו לכם את השילוב המושלם בין אסתטיקה לבין פונקציונליות. למה הכוונה? בין אם מדובר במקום נגיש לתלות בו את המגבות, לאחסן בו את הסבון או שמא מדובר בפינה בולטת להניח בה את גלילי הנייר – כדי להפוך את חדר האמבטיה לנוח, חמים ומעוצב, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת סיריוס דיזיין.

ארונות אמבטיה מעץ

ארונות אמבטיה מעץ: מה חשוב לדעת?

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים המשמעותיים ביותר עבורנו: החל משטיפת הפנים מדי בוקר ועד מקלחת מרגיעה ומפנקת בסופו של יום, חדר זה נושא חלק משמעותי בשגרת יומנו – בכך אין כל ספק. בשל כך, ובכדי שנוכל להמשיך וליהנות ממנו עוד שנים רבות, מומלץ לרענן אותו. למה הכוונה? כדי שנוכל למקסם את החלל של חדר זה באופן המיטבי ביותר, מומלץ לעצב אותו ולהציב בתוכו ריהוט שישרת אותנו נאמנה וכמובן – ישדרג את הנראות האסתטית של חדר זה.

השלב הראשון ליעד חשוב זה מתבסס על ארונות אמבטיה עשויים עץ. כלומר, אם הנכם נהנים ממראה כפרי גם אם אתם גרים בלב העיר, בניית ארונות מעץ יוסיפו את הטאץ' הנדרש לחדר אמבט מושלם. כאשר מדובר בארונות אמבטיה, הכוונה היא, בין היתר, לארונות נישה, ארונות על רגליות או בהגבהה, כיורים שקועים ואף כיורים מונחים. כעת, לאחר שבחרתם את סוג הארונות להם אתם זקוקים, מומלץ לבחור את סוג העץ ממנו ייבנו הארונות. במילים אחרות, ובין אם מדובר בעץ אלון, אגוז, עץ טבעי מעובד או אחר – מומלץ להקדיש לכך מחשבה.

במקביל לכך, עליכם לשאול את עצמכם את השאלה הבאה: האם ברצונכם לצבוע את ארונות העץ? או שמא תרצו לשלב חומר גלם אחר לצד העץ? כך או כך, החברה עמם אתם מתכננים את הארונות תוכל לייעץ ולהמליץ לכם כיצד לבנות את הארון כך שיתאים היבט לחדר האמבטיה.

 

לשדרג את חדר האמבטיה – עם סיריוס דיזיין

החל מבחירת הסגנון של ארונות האמבטיה, בטיחותם של ארונות אלו כמו גם עיצוב התאים שיאחסנו את החפצים שלכם – אם גם אתם מעוניינים בארונות עץ לאמבטיה, מומלץ לפנות אל חברת סיריוס דיזיין, לקבוע פגישה ראשונית ולדון בארונות לאמבטיה כך שיתאימו לדרישות ולצרכים שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ