צרו קשר
ּ

ארונות אמבטיה מעוצבים

חדר האמבטיה הוא ללא ספק המקום המושלם בו תוכלו להתפנק באמבטיה ארוכה בסיומו של יום עבודה ארוך ומאתגר. אך על מנת שנוכל למצות את הפוטנציאל של חדר ייחודי זה, יהיה עלינו לדאוג כי הוא מעוצב בצורה שעונה על הצרכים שלנו וכי המראה הכללי של המקום עונה לשביעות רצוננו. אך אין סיבה לדאגה, אין הדבר אומר כי יהיה עליכם להתחיל לחשוב על שיפוץ כללי במקום, ניתן יהיה לשדרג את העיצוב של חדר האמבטיה על ידי החלפת הארונות הפשוטים והרגילים שלנו לארונות אמבטיה מעץ, מעוצבים בעיצוב אישי לפי טעמכם, אשר יספקו את המענה המשולב לצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלנו.

שטח אחסון עם המון סטייל

בכל חלל בבית אנו נהיה זקוקים לחללי אחסון בהם נוכל לשמור על כל אותם החפצים החשובים לנו. בחדר האמבטיה הדבר הכרחי, הרי הסבונים והשמפו, המגבות, נייר הטואלט, צמר גפן ואפילו בשמים, יהיו זקוקים למקום בטוח. אך נוכל לראות כי בחלוף השנים עיצוב הבית הפך להיות נקודת עניין משמעותית עבור אנשים רבים. כך שאין זה מפתיע לגלות כי גם עיצוב חדר האמבטיה כעת נדרש על ידי רבים.

לשמחתנו, נוכל למצוא כיום חנויות ובתי עסק רבים אשר יכולים לספק בעבורנו את כל אותם הארונות הזזה מעוצבים אשר יספקו בעבורנו את המענה לצורך במקומות אחסון וישתלבו בצורה הרמונית עם שאר הפריטים בחדר. כיום ניתן ליהנות מסוגי ארונות שונים אשר בנויים מחומרים מגוונים ומציגים יתרונות פונקציונליים מגוונים. זאת לרבות מראות, פתיחה צדדית או מרכזית, חלוקה פנימית מדויקת לסוגי הפריטים השונים אותם אתם צריכים לאחסן ועוד.

חולמים חלומות מעוצבים

לאור כל הפרטים הללו, אי אפשר שלא להתחיל ולחלום על חדר האמבטיה המעוצב להפליא אשר מספק בעבורנו את המענה לכל צורך, בין אם עיצוב או אחסון. חברת סיריוס דיזיין תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמה מדויקת של ארונות האמבטיה המעוצבים להם אתם זקוקים. זאת בין אם תבחרו בריהוט איכותי אשר מיובא מאירופה או בהזמנה של ארונות אשר מעוצבים באופן אישי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ