צרו קשר
ּ

ארון זכוכית

ארון זכוכית ישדרג כל פינה וחדר בבית או במשרד: החל מארונות המטבח, ארונות ספרים ומזנונים – מדובר בפתרונות אחסון איכותיים, מודרניים ומומלצים. כדי לשדרג את המרחב בו אתם גרים או עובדים, מומלץ לפנות אל חברת סיריוס דיזיין. אנו מתמחים בייבוא רהיטים מאירופה, לצד שירותי נגרות מרשימים – ובהתאמה אישית לצרכים של הלקוחות.

 

ארון זכוכית: מיועד למגוון לקוחות

מחזיקים באוסף ספרים מרשים? אוספים פרטי אספנות וענתיקה? כך או כך, מומלץ לרכוש ארון זכוכית. בזכות ארון זה, תוכלו להציג את החפצים יקרי הערך שברשותכם, כמו גם ליצור אווירה מודרנית ונעימה בבית שלכם. עבור אילו מטרות מיועדים ארונות זכוכית? נבחן זאת כעת:

  • ויטרינה – כל אחד ואחת מאתנו מחזיק באוסף מרשים של פרטי אספנות, מוצרים יקרי ערך שעברו בירושה לצד מוצרים חשובים אחרים. כדי שנוכל להשוויץ בהם מול בני המשפחה המורחבת והחברים, מומלץ לפנות בהקדם אל אנשי מקצוע מביני דבר אשר יעצבו ויכינו עבורכם ויטרינה מזכוכית. בסיום העבודה על מוצר זה, תוכלו להציב אותו בנקודה מרכזית בסלון – ולהציג את המוצרים שאספתם לאורך השנים האחרונות.
  • ארון ספרים – בתור עם הספר, רבים מאתנו מתגאים בספרים הרבים שקראו לאורך לימודיהם ובשעות הפנאי. הגדלתם ראש ורכשתם את הספרים הללו? השלב הטבעי הבא הוא להציב ארון ספרים בסלון. בהתאם לכמות הספרים, החלל בו תרצו להציב את הארון ועוד, מומלץ לפנות אל המומחים בסיריוס דיזיין. במילים אחרות, יש להתייעץ איתם על תהליך הבנייה של ארון הספרים, על חומרי הגלם הנוספים, מלבד הזכוכית, שיקשטו את הארון לצד היבטים חשובים אחרים.

 

לעצב את הבית כראוי

אנו, בחברת סיריוס דיזיין, נשמח לעמוד לרשותכם בכל הנוגע לפריטי ריהוט מעוצבים ויוקרתיים : החל מארונות זכוכית ועד ארונות אמבטיה, שידות, פינות אוכל ועוד – אנו נלווה אתכם שלב אחר שלב בעת תהליך העיצוב, התאמת המוצר לחדר בביתכם ועד עבודות נגריה איכותיות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ