צרו קשר
ּ

ארון הזזה כפרי

כל בית וחדר שינה יהיה זקוק לנוכחותו של ארון עמיד ומרשים בו נוכל לאחסן כל דבר שנרצה. זאת החל מהבגדים, המגבות והמצעים ועד לכלי העבודה, כלי המטבח ואפילו כלי ניקוי או שמא ציוד ואביזרים בהם אין לנו שימוש כרגע. הארונות בביתנו ממלאים שני תפקידים משמעותיים, האחד הוא הפונקציונלי והשני הוא עיצובי. כך למעשה מעניין יהיה לגלות כי הוספה של ארון הזזה זכוכית כפרי לבית תוכל לשדרג את העיצוב של החלל הפנימי באופן מיידי ולספק את מקום האחסון הדרוש לכם.

חוסכים במקום ומרוויחים את העיצוב המושלם

ארונות הם ככל הנראה אחד מפריטי הריהוט הגדולים והמסורבלים ביותר אשר יהיו נוכחים בביתנו. אך למרות זאת, לא ניתן יהיה לוותר על נוכחותם מפני שהמענה השימושי שהם מספקים עבורנו הוא בעל משמעות רבה ויכול להקל על חיינו באופן ניכר. על מנת שנוכל להיות מרוצים מהרהיט החובה הזה, נוכל לבחור בארונות אשר מציעים לנו יתרונות נוספים מעבר למקום אחסון בלבד.

כך שבמידה ואנו מעוניינים לחסוך כמו שיותר מקום בחלל החדר, הבחירה הנכונה בעבורנו תהיה דווקא ארון הזזה. הוא למעשה חוסך את ההכרח שבמרחב רב פנוי על מנת שניתן יהיה לתפעל את דלתות הארון בצורה אופטימלית, על כך מתאים גם לדירות קטנות יחסית.

מעבר לכך, ניתן יהיה למצוא כיום עיצובים מרשימים של ארונות ההזזה למשל ארונות בגדים 2 דלתות, זאת בסגנונות שונים ומגוונים. כך שגם במידה ובחרתם בסגנון הכפרי, ניתן יהיה לאתר את הארון המושלם אשר ישלים את העיצוב של הבית בצורה מדויקת.

מה מיוחד בסגנון הכפרי?

מאז ומתמיד אחד מסגנונות העיצוב האהובים ביותר היה הסגנון הכפרי. זאת לאור העובדה כי הוא עושה שימוש לרוב בחומרי גלם טבעיים, כמו עץ, ומשלב אותם בביתנו בצורה מושכלת. כך למעשה ניתן ליצור בבית את האווירה החמימה והנינוחה ביותר, כך שנוכל ליצור לעצמנו מקום בו אין אנו רק מתגוררים אלא מקום לו נוכל לקרוא בית. חברת סיריוס דיזיין המנוסה והמקצועית מעמידה לרשותכם את שירותי ומציעה מגוון רחב של ארונות וריהוט אחר לבית, זאת הן מבית היוצר של החברות המובילות באירופה והן בהתאמה אישית לצרכים ולהעדפות שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ